Centar za socijalnu skrb Ivanec

Adresa: Đure Arnolda 11, HR-42240 Ivanec

 

CENTRALA

Telefon: 042 771 770
Fax: 042 771 773
E-mail: info@czss-ivanec.hr

PRIJEMNI URED

Snježana Rogina, dipl. ing. soc. rada
E-mail: srogina@socskrb.hr
Telefon: 042 771 787

POSLOVI ZAŠTITE DJECE, MLADEŽI I OBITELJI

Jasenka Friščić, dipl. soc. radnik
E-mail: jfriscic@socskrb.hr
Telefon: 042 771 770

Ksenija Kralj-Vresk, dipl. pravnik
E-mail: kkralj@socskrb.hr
Telefon: 042 771 780

Jelena Trpeza, dipl. socijalni radnik
E-mail: jtrpeza@socskrb.hr
Telefon: 042 771 774

Damir Vrček, prof. psiholog
E-mail: dvrcek@socskrb.hr
Telefon: 042 771 779

Zrinka Janžek, dipl. soc. radnik
E-mail: zjanzek@socskrb.hr
Telefon: 042 771 776

Zrinka Sever, prof.psiholog
E-mail: zsever@socskrb.hr
Telefon: 042 771 788

Darko Stanko, dipl. soc. pedagog
E-mail: dstanko@socskrb.hr
Telefon: 042 771 772

 

ZAŠTITA ODRASLIH OSOBA

Vladka Češnjaj, dipl. pravnik
E-mail: vcesnjaj@socskrb.hr
Telefon: 042 771 778

Ivana Petak, dipl. pravnik
E-mail: ipetak@socskrb.hr
Telefon: 042 771 778

Milica Bunić, soc. radnik
E-mail: mbunic@socskrb.hr
Telefon: 042 771 784

Mirjana Filipović, dipl. soc. radnik
E-mail: mfilipovic@socskrb.hr
Telefon: 042 771 777

Ines Novačko, dipl. soc. radnik
E-mail: inovacko@socskrb.hr
Telefon: 042 771 775

Anica Pahić, dipl. soc. radnik
E-mail: apahic@socskrb.hr
Telefon:042 771 783

 

RAVNATELJ

Robert Čusek, dipl. soc. pedagog
E-mail:
Telefon: 042 771 771

 

Telefončić – telefonsko savjetovalište za rani razvoj djece http://telefoncic.hr/

Ministarstvo socijalne politike i mladih  www.mspm.hr