Centar za socijalnu skrb Ivanec

Adresa: Đure Arnolda 11, HR-42240 Ivanec

 

Radno vrijeme:

pon. – pet. 7.00 – 15.00

Stanka za odmor: 10.00 – 10.30

 

CENTRALA

Telefon: 042 771 770
Fax: 042 771 773
E-mail: korisnik031@mdomsp.hr

 

PRIJEMNI URED

Zrinka Janžek, dipl. soc. radnik
E-mail: zjanzek@socskrb.hr
Telefon: 042/771-787

 

 

POSLOVI ZAŠTITE DJECE, MLADEŽI I OBITELJI

Danijela Šincek, dipl. soc. radnik
E-mail: danijela.sincek@socskrb.hr
Telefon: 042 771 776

Ksenija Kralj-Vresk, dipl. pravnik
E-mail: kkralj@socskrb.hr
Telefon: 042 771 780

Jelena Trpeza, dipl. socijalni radnik
E-mail: jtrpeza@socskrb.hr
Telefon: 042 771 774

Damir Vrček, prof. psiholog
E-mail: dvrcek@socskrb.hr
Telefon: 042 771 779

Melita Čusek, prof.psiholog
E-mail: mcusek@socskrb.hr
Telefon: 042 771 788

Darko Stanko, dipl. soc. pedagog
E-mail: dstanko@socskrb.hr
Telefon: 042 771 772

 

ZAŠTITA ODRASLIH OSOBA

Vladka Češnjaj, dipl. pravnik
E-mail: vcesnjaj@socskrb.hr
Telefon: 042 771 778

Ivana Petak, dipl. pravnik
E-mail: ipetak@socskrb.hr
Telefon: 042 771 778

Jasenka Friščić, dipl. soc. radnik
E-mail: jfriscic@socskrb.hr
Telefon: 042 771 784

Mirjana Filipović, dipl. soc. radnik
E-mail: mfilipovic@socskrb.hr
Telefon: 042 771 777

Ines Novačko, dipl. soc. radnik
E-mail: inovacko@socskrb.hr
Telefon: 042 771 775

Anica Pahić, dipl. soc. radnik
E-mail: apahic@socskrb.hr
Telefon:042 771 783

Ema Mihin, mag.act.soc.
E-mail: ema.mihin@socskrb.hr
Telefon: 042 421 579

 

NOVČANA DAVANJA

Katarina Brusar, socijalni radnik
E-mail: kbrusar@socskrb.hr
Telefon: 042 771 785

Kristina Andreić, dipl. soc. radnik
E-mail: kandreic@socskrb.hr
Telefon: 042 771 786

 

RAČUNOVODSTVO I ADMINISTRATIVNI POSLOVI

Sandra Rogina, mag.oec – voditelj računovodstva
E-mail: sandra.rogina@socskrb.hr
Telefon: 042 771 781

Lidija Petrinjak – likvidator blagajnik
E-mail: lpetrinjak@socskrb.hr
Telefon: 042 771 782

Kristina Zebec – administrativni referent
E-mail: kzebec@socskrb.hr
Telefon: 042 771 770

Snježana Jakopović – administrativni referent
E-mail: snjezana.jakopovic@socskrb.hr
Telefon: 042 771 770

 

RAVNATELJ

Robert Čusek, dipl. soc. pedagog
E-mail: robert.cusek@socskrb.hr
Telefon: 042 771 771